Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,96 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr 85418/6624/OMS

739 000 zł

19 468 zł /m²

Rata 3 458 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Mokotów, Aleja Polski Walczącej

2 pokoje, mieszkanie 37,96 m², piętro 5, oferta nr , 85418/6624/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Aleja Polski Walczącej
85418/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85418/6624/OMS - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 37.96 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,96 m²

Piętro:

5 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę