Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,92 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 84924/6624/OMS

685 000 zł

18 064 zł /m²

Rata 3 205 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Wawer, Agrestowa

2 pokoje, mieszkanie 37,92 m², piętro 1, oferta nr , 84924/6624/OMS, Warszawa, Wawer, Wawer, Agrestowa
84924/6624/OMS - zdjęcie nr 0
84924/6624/OMS - zdjęcie nr 1
84924/6624/OMS - zdjęcie nr 2
84924/6624/OMS - zdjęcie nr 3
84924/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 37.92 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,92 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2022

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, Warszawa, Wawer, Agrestowa, 84924/6624/OMS | Tabelaofert.pl