Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,00 m², 2 pokoje, parter, oferta nr IN606425

865 000 zł

16 321 zł /m²

Rata 4 047 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty InVilla Nieruchomości

Warszawa, Wilanów, Adama Branickiego

2 pokoje, mieszkanie 53,00 m², parter, oferta nr , IN606425, Warszawa, Wilanów, Wilanów, Adama Branickiego
IN606425 - zdjęcie nr 0
IN606425 - zdjęcie nr 1
IN606425 - zdjęcie nr 2
IN606425 - zdjęcie nr 3
IN606425 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 53 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

53,00 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2011

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę