Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 50,20 m², 2 pokoje, parter, oferta nr BS2-MS-296166-108

711 976 zł

14 183 zł /m²

Rata 3 331 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Prądnik Biały, 29 listopada - okolice

2 pokoje, mieszkanie 50,20 m², parter, oferta nr , BS2-MS-296166-108, Kraków, Prądnik Biały, 29 listopada - okolice
BS2-MS-296166-108 - zdjęcie nr 0
BS2-MS-296166-108 - zdjęcie nr 1
BS2-MS-296166-108 - zdjęcie nr 2
BS2-MS-296166-108 - zdjęcie nr 3
BS2-MS-296166-108 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 50.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,20 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2022

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę