Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 47,00 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 45242/2089/OMW

2 499 zł

53 zł /m²

Rata 12 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Krowodrza, Władysława Łokietka

2 pokoje, mieszkanie 47,00 m², piętro 2, oferta nr , 45242/2089/OMW, Kraków, Krowodrza, Władysława Łokietka
45242/2089/OMW - zdjęcie nr 0
45242/2089/OMW - zdjęcie nr 1
45242/2089/OMW - zdjęcie nr 2
45242/2089/OMW - zdjęcie nr 3
45242/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 47 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,00 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2012

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę