Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 26,30 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 57648/2089/OMW

1 700 zł

65 zł /m²

Rata 8 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Tychy, Romana Dmowskiego

2 pokoje, mieszkanie 26,30 m², piętro 3, oferta nr , 57648/2089/OMW, Tychy, Romana Dmowskiego
57648/2089/OMW - zdjęcie nr 0
57648/2089/OMW - zdjęcie nr 1
57648/2089/OMW - zdjęcie nr 2
57648/2089/OMW - zdjęcie nr 3
57648/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 26.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

26,30 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Rok Budowy:

1973

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę