Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 34,23 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 58152/2089/OMW

2 400 zł

70 zł /m²

Rata 11 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Grzegórzki, Mogilska

2 pokoje, mieszkanie 34,23 m², piętro 3, oferta nr , 58152/2089/OMW, Kraków, Grzegórzki, Mogilska
58152/2089/OMW - zdjęcie nr 0
58152/2089/OMW - zdjęcie nr 1
58152/2089/OMW - zdjęcie nr 2
58152/2089/OMW - zdjęcie nr 3
58152/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 34.23 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,23 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2021

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.