Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 38,51 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr 57611/2089/OMW

2 100 zł

55 zł /m²

Rata 10 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Toruń, Jakubskie Przedmieście, Lubicka

2 pokoje, mieszkanie 38,51 m², piętro 6, oferta nr , 57611/2089/OMW, Toruń, Jakubskie Przedmieście, Lubicka
57611/2089/OMW - zdjęcie nr 0
57611/2089/OMW - zdjęcie nr 1
57611/2089/OMW - zdjęcie nr 2
57611/2089/OMW - zdjęcie nr 3
57611/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 38.51 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,51 m²

Piętro:

6 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę