Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 34,50 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 52501/2089/OMW

2 000 zł

58 zł /m²

Rata 9 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Łódź, Widzew

2 pokoje, mieszkanie 34,50 m², piętro 3, oferta nr , 52501/2089/OMW, Łódź, Widzew, Widzew
52501/2089/OMW - zdjęcie nr 0
52501/2089/OMW - zdjęcie nr 1
52501/2089/OMW - zdjęcie nr 2
52501/2089/OMW - zdjęcie nr 3
52501/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 34.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,50 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2022

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę