Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 30,00 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 154/17662/OMW

1 800 zł

60 zł /m²

Rata 8 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Prime Nest

Kraków, Prądnik Biały, Józefa Wybickiego

2 pokoje, mieszkanie 30,00 m², piętro 3, oferta nr , 154/17662/OMW, Kraków, Prądnik Biały, Józefa Wybickiego
154/17662/OMW - zdjęcie nr 0
154/17662/OMW - zdjęcie nr 1
154/17662/OMW - zdjęcie nr 2
154/17662/OMW - zdjęcie nr 3
154/17662/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 30 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

30,00 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2003

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę