Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 34,50 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 57375/2089/OMW

2 100 zł

61 zł /m²

Rata 10 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Wrocław, Grabiszyn-Grabiszynek, Inżynierska

2 pokoje, mieszkanie 34,50 m², piętro 4, oferta nr , 57375/2089/OMW, Wrocław, Grabiszyn-Grabiszynek, Inżynierska
57375/2089/OMW - zdjęcie nr 0
57375/2089/OMW - zdjęcie nr 1
57375/2089/OMW - zdjęcie nr 2
57375/2089/OMW - zdjęcie nr 3
57375/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 34.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,50 m²

Piętro:

4 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę