Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 46,20 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr 423/7393/OMW

2 650 zł

57 zł /m²

Rata 12 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Pierwsze Piętro

Rzeszów, Eugeniusza Kwiatkowskiego

2 pokoje, mieszkanie 46,20 m², piętro 5, oferta nr , 423/7393/OMW, Rzeszów, Eugeniusza Kwiatkowskiego
423/7393/OMW - zdjęcie nr 0
423/7393/OMW - zdjęcie nr 1
423/7393/OMW - zdjęcie nr 2
423/7393/OMW - zdjęcie nr 3
423/7393/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 46.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,20 m²

Piętro:

5 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę