Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 52,00 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 58852/2089/OMW

2 800 zł

54 zł /m²

Rata 13 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Gdańsk, Przymorze, Bolesława Krzywoustego

2 pokoje, mieszkanie 52,00 m², piętro 2, oferta nr , 58852/2089/OMW, Gdańsk, Przymorze, Bolesława Krzywoustego
58852/2089/OMW - zdjęcie nr 0
58852/2089/OMW - zdjęcie nr 1
58852/2089/OMW - zdjęcie nr 2
58852/2089/OMW - zdjęcie nr 3
58852/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 52 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

52,00 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

1957

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę