Logo

Nowe mieszkanie, 82,75 m², 4 pokoje, parter, oferta nr 70A

639 000 zł

7 722 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 990 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Radzymin, ul. Wincentego Witosa

4 pokoje, mieszkanie 82,75 m², parter, oferta nr 70A, Domy na Witosa - etap 2B, Radzymin, ul. Wincentego Witosa
1 / 5
Domy na Witosa - etap 2B - zdjęcie nr 0
Domy na Witosa - etap 2B - zdjęcie nr 1
Domy na Witosa - etap 2B - zdjęcie nr 2
Domy na Witosa - etap 2B - zdjęcie nr 3
Domy na Witosa - etap 2B - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 82.75 m², 70A
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

82,75 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

2

Strony świata:

wschód (E), zachód (W)

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (85,00 m²)

Termin oddania:

ETAP 2B - IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę