Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 80,83 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr BS2-MS-305572-28

1 188 201 zł

14 700 zł /m²

Rata 5 559 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Wadowicka

4 pokoje, mieszkanie 80,83 m², piętro 1, oferta nr , BS2-MS-305572-28, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Wadowicka
BS2-MS-305572-28 - zdjęcie nr 0
BS2-MS-305572-28 - zdjęcie nr 1
BS2-MS-305572-28 - zdjęcie nr 2
BS2-MS-305572-28 - zdjęcie nr 3
BS2-MS-305572-28 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 80.83 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

80,83 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę