Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 78,80 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr PAN149742

1 099 000 zł

13 947 zł /m²

Rata 5 142 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, Łostowice, Topazowa

4 pokoje, mieszkanie 78,80 m², piętro 3, oferta nr , PAN149742, Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, Łostowice, Topazowa
PAN149742 - zdjęcie nr 0
PAN149742 - zdjęcie nr 1
PAN149742 - zdjęcie nr 2
PAN149742 - zdjęcie nr 3
PAN149742 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 78.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

78,80 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

2022

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę