Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 90,11 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr 124541/78/OMS

1 573 991 zł

17 467 zł /m²

Rata 7 364 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Warszawa, Bemowo, Szeligowska

4 pokoje, mieszkanie 90,11 m², piętro 3, oferta nr , 124541/78/OMS, Warszawa, Bemowo, Bemowo, Szeligowska
124541/78/OMS - zdjęcie nr 0
124541/78/OMS - zdjęcie nr 1
124541/78/OMS - zdjęcie nr 2
124541/78/OMS - zdjęcie nr 3
124541/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 90.11 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

90,11 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę