Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 150,00 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 38902

1 870 000 zł

12 467 zł /m²

Rata 8 749 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 150 m², Szczyrk

Szczyrk

4 pokoje, mieszkanie 150,00 m², piętro 1, oferta nr , 38902, Szczyrk
38902 - zdjęcie nr 0
38902 - zdjęcie nr 1
38902 - zdjęcie nr 2
38902 - zdjęcie nr 3
38902 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 150 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

150,00 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę