Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 118,00 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr 39344

2 980 000 zł

25 254 zł /m²

Rata 13 943 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 118 m², Sarmacka, Warszawa Wilanów (Wilanów)

Warszawa, Wilanów, Sarmacka

4 pokoje, mieszkanie 118,00 m², piętro 4, oferta nr , 39344, Warszawa, Wilanów, Wilanów, Sarmacka
39344 - zdjęcie nr 0
39344 - zdjęcie nr 1
39344 - zdjęcie nr 2
39344 - zdjęcie nr 3
39344 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 118 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

118,00 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

2010

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę