Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 84,00 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr INVS-MS-175

1 179 000 zł

14 036 zł /m²

Rata 5 516 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Investing Nieruchomości

Piaseczno

4 pokoje, mieszkanie 84,00 m², piętro 1, oferta nr , INVS-MS-175, Piaseczno
INVS-MS-175 - zdjęcie nr 0
INVS-MS-175 - zdjęcie nr 1
INVS-MS-175 - zdjęcie nr 2
INVS-MS-175 - zdjęcie nr 3
INVS-MS-175 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 84 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

84,00 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2021

Data aktualizacji: 2026-04-25

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę