Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,81 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr BS2-MS-303979-33

765 447 zł

14 225 zł /m²

Rata 3 581 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Prądnik Biały, Pękowicka

4 pokoje, mieszkanie 53,81 m², piętro 1, oferta nr , BS2-MS-303979-33, Kraków, Prądnik Biały, Pękowicka
BS2-MS-303979-33 - zdjęcie nr 0
BS2-MS-303979-33 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 53.81 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

53,81 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę