Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 121,00 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr PAN228320

1 300 000 zł

10 744 zł /m²

Rata 6 082 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, Łostowice, Olimpijska

4 pokoje, mieszkanie 121,00 m², piętro 2, oferta nr , PAN228320, Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, Łostowice, Olimpijska
PAN228320 - zdjęcie nr 0
PAN228320 - zdjęcie nr 1
PAN228320 - zdjęcie nr 2
PAN228320 - zdjęcie nr 3
PAN228320 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 121 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

121,00 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2002

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę