Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 69,20 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr 20941

849 000 zł

12 269 zł /m²

Rata 3 972 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Home Partner

Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole, Odolanowska

4 pokoje, mieszkanie 69,20 m², piętro 4, oferta nr , 20941, Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole, Odolanowska
20941 - zdjęcie nr 0
20941 - zdjęcie nr 1
20941 - zdjęcie nr 2
20941 - zdjęcie nr 3
20941 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 69.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

69,20 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę