Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 69,20 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 20940

869 000 zł

12 558 zł /m²

Rata 4 066 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Home Partner

Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole, Odolanowska

4 pokoje, mieszkanie 69,20 m², piętro 2, oferta nr , 20940, Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole, Odolanowska
20940 - zdjęcie nr 0
20940 - zdjęcie nr 1
20940 - zdjęcie nr 2
20940 - zdjęcie nr 3
20940 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 69.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

69,20 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę