Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 71,00 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 2429

1 150 000 zł

16 197 zł /m²

Rata 5 381 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Royal Home Sebastian Babik

Wrocław, Fabryczna, Maxa Berga

4 pokoje, mieszkanie 71,00 m², piętro 1, oferta nr , 2429, Wrocław, Fabryczna, Maxa Berga
2429 - zdjęcie nr 0
2429 - zdjęcie nr 1
2429 - zdjęcie nr 2
2429 - zdjęcie nr 3
2429 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 71 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

71,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę