Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 105,22 m², 4 pokoje, parter, oferta nr 1483/14727/OMS

1 049 000 zł

9 970 zł /m²

Rata 4 908 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Place4You

Otwock, Majowa

4 pokoje, mieszkanie 105,22 m², parter, oferta nr , 1483/14727/OMS, Otwock, Majowa
1483/14727/OMS - zdjęcie nr 0
1483/14727/OMS - zdjęcie nr 1
1483/14727/OMS - zdjęcie nr 2
1483/14727/OMS - zdjęcie nr 3
1483/14727/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 105.22 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

105,22 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,69 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2022

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę