Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 49,70 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 2711/2145/OMS

649 000 zł

13 058 zł /m²

Rata 3 037 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lider Haus

Łomianki

4 pokoje, mieszkanie 49,70 m², piętro 1, oferta nr , 2711/2145/OMS, Łomianki
2711/2145/OMS - zdjęcie nr 0
2711/2145/OMS - zdjęcie nr 1
2711/2145/OMS - zdjęcie nr 2
2711/2145/OMS - zdjęcie nr 3
2711/2145/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 49.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

49,70 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę