Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 58,32 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 12265/3186/OMS

920 000 zł

15 775 zł /m²

Rata 4 304 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 58.32 m², Leona Berensona, Warszawa Białołęka (Białołęka)

Warszawa, Białołęka, Leona Berensona

4 pokoje, mieszkanie 58,32 m², piętro 2, oferta nr , 12265/3186/OMS, Warszawa, Białołęka, Białołęka, Leona Berensona
12265/3186/OMS - zdjęcie nr 0
12265/3186/OMS - zdjęcie nr 1
12265/3186/OMS - zdjęcie nr 2
12265/3186/OMS - zdjęcie nr 3
12265/3186/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 58.32 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

58,32 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2012

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę