Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 77,06 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr PRP-MS-75770

739 776 zł

9 600 zł /m²

Rata 3 461 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Jędrzejów

4 pokoje, mieszkanie 77,06 m², piętro 4, oferta nr , PRP-MS-75770, Jędrzejów
PRP-MS-75770 - zdjęcie nr 0
PRP-MS-75770 - zdjęcie nr 1
PRP-MS-75770 - zdjęcie nr 2
PRP-MS-75770 - zdjęcie nr 3
PRP-MS-75770 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 77.06 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

77,06 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę