Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 87,63 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 124601/78/OMS

1 699 934 zł

19 399 zł /m²

Rata 7 954 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Warszawa, Mokotów, Cybernetyki

4 pokoje, mieszkanie 87,63 m², piętro 1, oferta nr , 124601/78/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Cybernetyki
124601/78/OMS - zdjęcie nr 0
124601/78/OMS - zdjęcie nr 1
124601/78/OMS - zdjęcie nr 2
124601/78/OMS - zdjęcie nr 3
124601/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 87.63 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

87,63 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2018

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę