Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,00 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr 42888

729 900 zł

13 772 zł /m²

Rata 3 415 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Fabryczna, Białowieska

4 pokoje, mieszkanie 53,00 m², piętro 4, oferta nr , 42888, Wrocław, Fabryczna, Białowieska
42888 - zdjęcie nr 0
42888 - zdjęcie nr 1
42888 - zdjęcie nr 2
42888 - zdjęcie nr 3
42888 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 53 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

53,00 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę