Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 78,20 m², 4 pokoje, 10 piętro, oferta nr PRP-MS-75612

852 380 zł

10 900 zł /m²

Rata 3 988 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Kielce, KSM, Aleja Solidarności

4 pokoje, mieszkanie 78,20 m², piętro 10, oferta nr , PRP-MS-75612, Kielce, KSM, Aleja Solidarności
PRP-MS-75612 - zdjęcie nr 0
PRP-MS-75612 - zdjęcie nr 1
PRP-MS-75612 - zdjęcie nr 2
PRP-MS-75612 - zdjęcie nr 3
PRP-MS-75612 - zdjęcie nr 4
PRP-MS-75612 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

78,20 m²

Piętro:

10 piętro

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę