Logo

Magazyn na sprzedaż, 827,00 m², oferta nr 21/7376/OHS

1 390 000 zł

1 681 zł /m²

Rata 6 503 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Stargard

Magazyn 827,00 m², oferta nr , 21/7376/OHS, Stargard
21/7376/OHS - zdjęcie nr 0
21/7376/OHS - zdjęcie nr 1
21/7376/OHS - zdjęcie nr 2
21/7376/OHS - zdjęcie nr 3
21/7376/OHS - zdjęcie nr 4
21/7376/OHS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

1 681 zł

Powierzchnia:

827,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą