Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 74,60 m², oferta nr 164700227

4 800 zł

64 zł /m²

Lokal użytkowy z oferty Zachód Nieruchomości Adam Zawada

Zielona Góra, Osiedle Słoneczne

Lokal użytkowy 74,60 m², oferta nr , 164700227, Zielona Góra, Osiedle Słoneczne
164700227 - zdjęcie nr 0
164700227 - zdjęcie nr 1
164700227 - zdjęcie nr 2
164700227 - zdjęcie nr 3
164700227 - zdjęcie nr 4
164700227 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

64 zł

Powierzchnia:

74,60 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą