Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 339,40 m², oferta nr 10519/3186/OOS

379 880 zł

1 119 zł /m²

Rata 1 777 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy na sprzedaż 339.4 m², Bielawska, Słupca

Słupca, Bielawska

Lokal użytkowy 339,40 m², oferta nr , 10519/3186/OOS, Słupca, Bielawska
10519/3186/OOS - zdjęcie nr 0
Lokalizacja lokalu użytkowego 339.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 119 zł

Powierzchnia:

339,40 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą