Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 300,00 m², oferta nr 162/17584/OOS

1 590 000 zł

5 300 zł /m²

Rata 7 439 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty A.Z. Gwarancja

Opole, Śródmieście

Lokal użytkowy 300,00 m², oferta nr , 162/17584/OOS, Opole, Śródmieście
162/17584/OOS - zdjęcie nr 0
162/17584/OOS - zdjęcie nr 1
162/17584/OOS - zdjęcie nr 2
162/17584/OOS - zdjęcie nr 3
162/17584/OOS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 300 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

5 300 zł

Powierzchnia:

300,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą