Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 73,00 m², oferta nr 657/10945/OLW

4 900 zł

67 zł /m²

Rata 23 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Anndersonestates.pl sp. z o.o.

Kraków, Stare Miasto, Radziwiłłowska

Lokal użytkowy 73,00 m², oferta nr , 657/10945/OLW, Kraków, Stare Miasto, Stare Miasto, Radziwiłłowska
657/10945/OLW - zdjęcie nr 0
657/10945/OLW - zdjęcie nr 1
Lokalizacja lokalu użytkowego 73 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

67 zł

Powierzchnia:

73,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą