Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 139,00 m², oferta nr 10225/2089/OLW

10 425 zł

75 zł /m²

Rata 49 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty homfi

Kraków, Krowodrza, Józefa Wybickiego

Lokal użytkowy 139,00 m², oferta nr , 10225/2089/OLW, Kraków, Krowodrza, Józefa Wybickiego
10225/2089/OLW - zdjęcie nr 0
10225/2089/OLW - zdjęcie nr 1
10225/2089/OLW - zdjęcie nr 2
10225/2089/OLW - zdjęcie nr 3
10225/2089/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 139 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

75 zł

Powierzchnia:

139,00 m²

Piętro:

2 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą