Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 49,50 m², oferta nr PRP-LS-72815

639 293 zł

12 915 zł /m²

Rata 2 991 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Kielce, Centrum, Starodomaszowska

Lokal użytkowy 49,50 m², oferta nr , PRP-LS-72815, Kielce, Centrum, Starodomaszowska
PRP-LS-72815 - zdjęcie nr 0
PRP-LS-72815 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja lokalu użytkowego 49.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

12 915 zł

Powierzchnia:

49,50 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą