Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 27,81 m², oferta nr IN147579

478 330 zł

17 200 zł /m²

Rata 2 238 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty InVilla Nieruchomości

Gdynia, Orłowo, Zwycięstwa

Lokal użytkowy 27,81 m², oferta nr , IN147579, Gdynia, Orłowo, Orłowo, Zwycięstwa
IN147579 - zdjęcie nr 0
IN147579 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja lokalu użytkowego 27.81 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

17 200 zł

Powierzchnia:

27,81 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą