Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 300,11 m², oferta nr 10533/3186/OOS

1 700 000 zł

5 665 zł /m²

Rata 7 954 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy na sprzedaż 300.11 m², Marii Rodziewiczówny, Chorzów

Chorzów, Marii Rodziewiczówny

Lokal użytkowy 300,11 m², oferta nr , 10533/3186/OOS, Chorzów, Marii Rodziewiczówny
Lokalizacja lokalu użytkowego 300.11 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

5 665 zł

Powierzchnia:

300,11 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą