Logo

Lokal gastronomiczny na sprzedaż, 92,00 m², oferta nr 1352/3098/OLS

1 500 000 zł

16 304 zł /m²

Rata 7 018 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal gastronomiczny z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Praga Północ

Lokal gastronomiczny 92,00 m², oferta nr , 1352/3098/OLS, Warszawa, Praga Północ, Praga Północ
Galeria

Cena za m²:

16 304 zł

Powierzchnia:

92,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą