Logo

Działka na sprzedaż, 2 000,00 m², oferta nr 44581/3186/OGS

139 000 zł

70 zł /m²

Rata 650 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 2000 m², Mokra

Mokra

Działka 2 000,00 m², oferta nr , 44581/3186/OGS, Mokra
44581/3186/OGS - zdjęcie nr 0
44581/3186/OGS - zdjęcie nr 1
44581/3186/OGS - zdjęcie nr 2
44581/3186/OGS - zdjęcie nr 3
44581/3186/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 2000 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

70 zł

Powierzchnia:

2 000,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą