Logo

Działka na sprzedaż, 3 900,00 m², oferta nr 44668/3186/OGS

425 000 zł

109 zł /m²

Rata 1 988 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 3900 m², Chmielnik

Chmielnik

Działka 3 900,00 m², oferta nr , 44668/3186/OGS, Chmielnik
Lokalizacja działki 3900 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

109 zł

Powierzchnia:

3 900,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą