Logo

Działka na sprzedaż, 4 007,00 m², oferta nr 144030227

320 000 zł

80 zł /m²

Rata 1 497 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mirocin Dolny

Działka 4 007,00 m², oferta nr , 144030227, Mirocin Dolny
144030227 - zdjęcie nr 0
144030227 - zdjęcie nr 1
Galeria

Cena za m²:

80 zł

Powierzchnia:

4 007,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą