Logo

Działka na sprzedaż, 38 766,00 m², oferta nr 18173/3470/OGS

2 133 000 zł

55 zł /m²

Rata 9 980 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 38766 m², Grabowa

Grabowa

Działka 38 766,00 m², oferta nr , 18173/3470/OGS, Grabowa
Lokalizacja działki 38766 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

55 zł

Powierzchnia:

38 766,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą