Logo

Działka na sprzedaż, 269,00 m², oferta nr 835882

80 000 zł

297 zł /m²

Rata 374 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 269 m², Wczasowa, Świdwin

Świdwin, Wczasowa

Działka 269,00 m², oferta nr , 835882, Świdwin, Wczasowa
835882 - zdjęcie nr 0
835882 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 269 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

297 zł

Powierzchnia:

269,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą