Logo

Działka na sprzedaż, 1 754,00 m², oferta nr 44575/3186/OGS

800 000 zł

456 zł /m²

Rata 3 743 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 1754 m², Dąbska, Szczecin

Szczecin, Dąbska

Działka 1 754,00 m², oferta nr , 44575/3186/OGS, Szczecin, Dąbska
Lokalizacja działki 1754 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

456 zł

Powierzchnia:

1 754,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą