Logo

Działka na sprzedaż, 5 145,00 m², oferta nr 44563/3186/OGS

770 000 zł

150 zł /m²

Rata 3 603 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 5145 m², Chabrowa, Słupsk

Słupsk, Chabrowa

Działka 5 145,00 m², oferta nr , 44563/3186/OGS, Słupsk, Chabrowa
44563/3186/OGS - zdjęcie nr 0
44563/3186/OGS - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 5145 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

150 zł

Powierzchnia:

5 145,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą