Logo

Działka na sprzedaż, 3 610,00 m², oferta nr FRC-GS-195327

590 000 zł

163 zł /m²

Rata 2 760 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Nieruchomości Furman

Rogoźno

Działka 3 610,00 m², oferta nr , FRC-GS-195327, Rogoźno
FRC-GS-195327 - zdjęcie nr 0
FRC-GS-195327 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 3610 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

163 zł

Powierzchnia:

3 610,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą